JESTEŚMY WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM FIRMY NOVAMAIND NA TERENIE RUMUNII, POLSKI, BELGII, HOLANDII

Novamind jest w pełni certyfikowaną firmą w dziedzinie urządzeń medycznych, która produkuje systemy implantologiczne, a także komponenty implantoprotetyczne kompatybilne z najczęściej używanymi systemami implantologicznymi na świecie.

Firma została założona przez profesjonalistów z branży stomatologicznej, którzy są w pełni świadomi odpowiedzialności wobec pacjentów i społeczeństwa, ponieważ zajmują się produktami stomatologicznymi od 40 lat.

Od wielu lat zawsze spełniamy nasz początkowy cel – oferujemy wysokiej jakości produkty implantoprotetyczne w przyzwoitej cenie, dzięki czemu wysokiej jakości leczenie implantologiczne jest dostępne dla każdego.

Nasze produkty zostały uznane nie tylko za wysokiej jakości rozwiązania protetyczne, ale także zostały uznane za najnowsze innowacyjne osiągnięcia w dziedzinie implantologii.

W ciągu ostatniej dekady firma Novamind stała się synonimem innowacji w implantoprotetyce stomatologicznej, będąc zawsze na bieżąco z rozwojem implantologii.

Wklęsły kształt części przezdziąsłowej, pełna digitalizacja, łączniki typu multi-unit dla wszystkich możliwych systemów, bazy tytanowe z przekierowaniem śruby klinicznej to tylko niektóre z osiągnięć na liście firmy z ostatnich lat.

Warto też wspomnieć o stworzeniu 4 pełnych systemów implantologicznych, które obejmują niemalże wszystkie przypadki, z którymi implantolodzy mają do czynienia. Powierzchnia typu SLA, plazmowe czyszczenie powierzchni oraz perfekcyjne frezowanie sprawiają, że nasze implanty są długotrwałe.

-10% Na każde zamówienie online

WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL NOVAMIND NA POLSKĘ 🇵🇱, RUMUNIĘ 🇷🇴, BELGIĘ 🇧🇪 I HOLANDIĘ 🇳🇱

www.abutment-implants.pl

www.abutment.ro

www.abutment.be

Nasz zespół

Loredana Bejan

Lekarz stomatolog posiadający kompetencje w zakresie implantologii

15 lat doświadczenia w stomatologii ogólnej

Vitalie Bejan

Technik dentystyczny

30 lat doświadczenia w technice dentystycznej/protetyce implantologicznej

Panagiotis Anastasiadis

Grecja, kierownik ds. eksportu Novamaind

Kierownik ds. eksportu Novamaind

17 lat doświadczenia w protetyce na implantach zębowych.

Teo Gherghiceanu

Trener Exocad

Wydarzenie

Certyfikat

Korzyści z pracy z nami

O produktach i producencie

Części protetyczne produkowane są przez Novamind – producenta nr 1 w Grecji. Części produkowane są z wysokiej jakości materiałów, Ti grade 5, na precyzyjnych maszynach przemysłowych, posiadają certyfikaty CE i ISO oraz są sprawdzane zarówno pod mikroskopem, jak i ręcznie zgodnie na zgodność z oryginałem. Dużą wagę przywiązujemy do innowacyjności, dlatego oferowane przez nas produkty podlegają ciągłym zmianom i ulepszeniom.
Od ponad 15 lat pomyślnie dystrybujemy części propetyczne do takich krajów jak Austria, Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Polska, Czechy, Litwa.
Abutment jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Rumunii.
Shopping cart

Na każde zamówienie online obowiązuje rabat 10%. Przy zamówieniu powyżej 150 € wysyłka bezpłatna.

0 Ulubione
0 items Cart
Klient
Menu